Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač na lisovně - nástup do kmene společnosti

referenční číslo: 39501 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené společnosti v Lovosicích hledáme šikovné kandidáty, kteří umí seřizovat stroje.
Budete obsluhovat a ručně seřizovat stroje, které z drátu formují hlavu a tělo budoucího šroubu a pomocí měřidel a technické výkresové dokumentace kontrolovat kvalitu výrobků.

Požadujeme

Praxe ve strojírenském oboru nebo automotive jako operátor/seřizovač Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práce Technické cítění, schopnost a ochotu se učit Alespoň výuční list – obor nerozhoduje Dobrý zdravotní stav Ochotu pracovat ve 3 směnném pracovním režimu

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v zavedené firmě Individuální vstupní zaškolovací program s trenérem Základní mzda + bonusy + příplatky ( Měsíční mzda okolo 30 000,- ) Řadu příspěvků (dojíždění, životní připojištění, penzijní spoření…) Firemní dotované stravování a káva od 4Kč Týden dovolené navíc Programy na podporu zdraví Možnost kariérního a profesního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba