Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač lisů, nástup přímo do kmene

referenční číslo: 53200 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší výrobní firmy, působící v oblasti automotive se sídlem v Šenově u Nového Jíčína hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač lisů. Nástup přímo do kmene společnosti.
Dohled nad spotřebou materiálu Zapnutí a nastavení strojů (lisů) Proškolit pracovníky na výrobní část postupů, a obsluhu stroje Uvolnit výrobu s operátorem Přestavby nástrojů + prvotní uvolnění výroby Nahození svitků, najetí svitků

Požadujeme

Vyučení nejlépe technického zaměření Praxe v oboru Schopnost práce s technickou dokumentací Schopnost práce s počítačem Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost Ochota pracovat ve směnném režimu

Nabízíme

Měsíční mzdu od 32000 Kč dle zkušeností Nástup přímo do kmene 22 dní dovolené, k tomu 3 dny Sick days Stravenky v hodnotě 120 Kč/ směna 2x ročně odměna formou flexipassu Příspěvky k životnímu i pracovnímu výročí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl