Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač/ka strojů, svozy, mzda až 50.000 Kč/měs. #SMjcP

referenční číslo: 6628d4a23a5a85d1c37c1d73 | aktuálnost: 03.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte perspektivní zaměstnání v poklidném a přátelském prostředí se zajímavými benefity, jako je např. odměna za doporučení kolegy, volné vstupy do aquaparku, svozy apod.,? Chcete pracovat ve stabilní firmě, kde se můžete dále rozvíjet? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné kolegy/ně na údržbu a seřizování strojů přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání).
Náplň práce:
- obsluha a seřizování výrobních strojů a linek
- kontrola stavu náhradních dílů, dodržování a kontrola bezpečnosti strojů
- údržba a oprava, seřizování výrobních zařízení
Pracovní doba:
- dvou/třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční + držení pohotovosti.
Nástup možný ihned/dle domluvy.

Požadujeme

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- vzdělání technického/strojního zaměření (i nedokončené) nebo technickou zdatnost (praxe na pozici zámečníka, seřizovače, elektro...)

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení 50.000 Kč i více, dle praxe a směnnosti
- prémie
- odměnu za doporučení kandidáta 20 000 Kč
- firemní svozy z Praha - Roztyly
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- volné vstupy do ZOO, botanické zahrady a aquaparku
- práci na hlavní pracovní poměr a na dobu neurčitou ve stabilní firmě
- vzdělávací a teambuildingové akce
- možnost kariérního růstu, vzdělávání
- sleva na firemní výrobky
- možnost rozvíjet se
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity