Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač junior/ senior (AŽ 45,000, - KČ + benefity)

referenční číslo: 55156 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Díky novému nárůstu naší výroby hledáme schopného seřizovače s praxí anebo absolventa se zápalem! Pokud máš technické vzdělání a chceš rozjet kariéru, tak nám zašli životopis!

Náplň práce

  • Spolupráce s technology při řešení technických problému
  • Výměna a nastavování forem ve stroji
  • Sledování zmetkovitosti a nápravných opatření

Požadujeme

  • Ochotu práce na 3 směny
  • Technické myšlení a zručnost
  • Ochota se učit nové věci
  • Komunikativní znalost češtiny

Nabízíme

  • 26 dní volna
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Podpora při relokaci
  • Čisté a přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na pojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Cafeterie
  • Hlídaní dětí, preventivní lékařská péče, akce pro rodiny s dětmi
  • Místo výkonu práce Jihlava

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba