Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač junior/senior (30 - 45 000 Kč)

referenční číslo: 55536 | aktuálnost: 05.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti se seřízením výrobních strojů? Pokud ne, tak Vás vše naučíme. Nezaleknete se práce na 12 hodinové směny? ANO? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Seřízení, obsluha a pravidelná údržba strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Pracovní pomůcky jako je šuplera, mikrometr a kalibry budou tvým každodenním chlebem
  • Správa dokumentace
  • Práce v pohodovém a přátelském týmu

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se seřízením výrobních strojů - výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Bonusy/prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Benefitní karta, protože myslíme na Váš zdravý životní styl
  • Nástup do kmene
  • Místo výkonu práce: Prostějov

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl