Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač - junior/senior (25-50.000 KČ) + náborový příspěvek

referenční číslo: 23831 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste pracovitý a zručný člověk, který má zkušenosti s prací ve výrobě? Jste ochotný/á pracovat na 3 směny? Chtěl/a byste si přilepšit NÁBOROVÝM bonusem ve výši 30.000 KČ? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáta/ku na pozici:

SEŘIZOVAČ - JUNIOR/SENIOR (25-50.000 KČ) + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Náplň práce

  • obsluha a zejména seřizování strojů
  • práce s nástroji ve výrobě
  • čtení technické dokumentace
  • práce na 3 směny

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • praxi na podobné pozici ve výrobě výhodou
  • ochota pracovat na 3 směny
  • základní znalost výkresové dokumentace
  • technické myšlení a zodpovědnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • relokační příspěvek nebo doprava z Brna
  • dotované stravování
  • roční prémie
  • příspěvek na kulturu a sport
  • příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Hustopečsko
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba