Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SEŘIZOVAČ CNC zařízení + náborový příspěvek 25 tis. kč

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17423730731 | aktuálnost: 29.04.2024

ALW INDUSTRY, s.r.o.

Upřesňující informace

ALW INDUSTRY, s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen do automobilového průmyslu.

SEŘIZOVAČ CNC zařízení, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha a seřízení CNC - pětiosé obráběcí zařízení
• Seřízení obráběcích strojů a výrobního procesu na požadované tolerance, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
• Práce na strojích HAASS a DMG-MORI
• Pravidelná kontrola a údržba strojů
• Čtení výkresové dokumentace
• Práce v nepřetržitém provozu dle plánu směn

OČEKÁVÁME:
• SOŠ ve strojírenském oboru výhodou, SOU obráběč kovů, mechanik-seřizovač
• Praxe na obdobné pozici výhodou (pěti-osé fréze výhodou)
• Znalost řídícího systému Fanuc výhodou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo dotované stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Stabilizační prémie, příplatky
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

KONTAKT:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530
Email: personalni@alw.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Místo pracoviště: U panelárny 594/6c, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy