Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29392640756 | aktuálnost: 12.06.2024

DAKO-CZ MACHINERY, a.s.

Upřesňující informace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době od 9:00 do 14:00 hodin. Tel.: 703 846 973, e-mail: barbora.urubova@dakomachinery.cz
Požadujeme: Praxi s obsluhou CNC soustruhů a frézek. Zkušenosti s nastavováním a optimalizací strojů. Přesnost, pečlivost, zodpovědnost a zručnost při práci s nástroji a materiálem. Ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Výhodou je praxe ve výrobním podniku, znalost práce v řídícím systému Heidenhain a Sinumerik, vyučení ve strojírenském oboru.

Náplň práce:
- Nastavování a obsluha CNC soustruhů a frézek
- Výroba součástek dle výkresové dokumentace s dodržením požadovaných rozměrů a kvality
- Pomoc a sdílení zkušeností s kolegy
- Provádění úkolů zadaných mistrem

Nabízíme:
- Stravenky
- Možnost dalšího profesního rozvoje
- Příplatek za odpolední a noční směny
- Zákonný příplatek za práci v noci
- 5 týdnů dovolené

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Matuškova 1929/10, Ostrava, 71000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity