Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač - bez praxe (AŽ 30.000, - KČ + příplatky)

referenční číslo: 54467 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru? Chcete získat zkušenosti v oboru vstřikování plastů? Vše Vás naučíme, tak nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce

  • Manipulace s formami
  • Nastavení stroje
  • Navážení materiálu a uskladnění hotových výrobků
  • Drobné operativní opravy

Požadujeme

  • Min SOU vzdělání
  • Zkušenost s obsluhou VZV - výhodou!
  • Chuť se učit a rozvíjet
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h)

Nabízíme

  • Možnost karierního růstu (možnost zaučení na seřizovače vstřikovacího lisu)
  • Čistá výroba a přátelský kolektiv
  • Příspěvěk na spoření
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování, kantýna a jídelna v areálu
  • Možnost přesčasů
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba