Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač bez noční směny - Valašské Meziříčí

referenční číslo: 54260 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

obsluha a optimalizace linkových zařízení provádění pravidelných oprav a údržby zařízení zodpovědnost za optimální využití kapacit výrobního zařízení analýzy příčin problémů, vytváření nápravných opatření

Požadujeme

SOU technického směru praxe na pozici seřizovače alespoň 1 rok znalost obsluhy poloautomatických zařízení ochota pracovat na ranní a odpolední směnu

Nabízíme

mezinárodní společnost se stabilitou a zázemím 13.plat nástupní bonus 10 000 Kč výkonnostní prémie a bonusy příspevěk na dopravu a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)