Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač balící linky

referenční číslo: 51793 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává farmaceutické produkty, hledám Seřizovače pro balící linku.
příprava, přestavba a správná konfigurace balící linky na daný produkt základní údržba zařízení kontrola a dodržování kvality částečná obsluha linky a její udržování v chodu vyplňování potřebné dokumentace

Požadujeme

vzdělání technického směru praxe na obdobné pozici ochota pracovat v nepřetržitém provoze (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

příplatky za práci v nepřetržitém provoze bonusy možnost kariérního postupu Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na stravování Sick Days týden dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl