Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač automatizace | Zajištěná doprava

referenční číslo: 53099 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, světového lídra automobilového průmyslu a tvůrce výrobní technologie, shání šikovného seřizovače automatizace (mechatronika). Pokud je pro Tebe důležitý možný kariérní růst, stabilita a skvělý kolektiv, jsi tu správně!
zajištění oprav zařízení a údržby udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, provozní náklady dodržování technologické kázně - zacházení se zařízením dle návodů, školení, bezpečnostních pokynů navrhování technických zlepšení používaného zařízení (přípravky, pomůcky), výrobních postupů 3 měsíce důkladného zaškolení - nemusíš se bát, že by se Ti nikdo nevěnoval

Požadujeme

technické vzdělání mechanické opravy, manuální zručnost praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou velkou výhodou ochota pracovat 3 dny práce / 3 dny volno, v průměru 16 směn v měsíci (12ti hodinové směny 6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)

Nabízíme

měsíční mzdu 48 000 Kč navyšování mzdy dle získaných odborných znalostí a osobní ohodnocení letní a zimní prémie Benefitní program Cafeteria Pluxee stravenkový paušál a k tomu možnost objednávání jídel ve firemní jídelně příspěvek na soukromé penzijní pojištění až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů slevy u prodejců vozidel a poskytovatelů pojišťovacích produktů zajištěnou dopravu na pracoviště ze směru od Plzně, Horšovského Týna, Merklína a Přeštic odborná a jazyková školení možnost kariérního růstu čisté prostředí s nejmodernějšími technologiemi
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 48 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl