Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač

referenční číslo: 53343 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Seřizovač

Náplň práce

Jste nadšený absolvent technického oboru? Přidejte se k našemu týmu! Právě hledáme nové Mechaniky do týmu. Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
údržba a správa robotických pracovišť a výrobních linek optimalizaci stávajících i nových výrobních zařízení zajištění preventivních a plánovaných údržeb spolupráce s kolegy napčíč odděleními práce ve vícesměnném pracovním režimu

Požadujeme

praxe v oboru výhodou technické vzdělání ochota pracovat ve vícesměnném pracovním režimu 12ky

Nabízíme

práci ve stabilním týmu náborový příspěvek 50.000 Kč 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu 300 - 1600 Kč příplatky za práci v noci, práci o víkendu až 2 000 Kč technické příplatky až 6 000 Kč odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl