Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 15892650721 | aktuálnost: 02.05.2024

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Seřizovač

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí, Newtonova 484, 463 12 Liberec XXIII - Doubí
Požadavky:
Pečlivost, zručnost, schopnost práce v týmu, práce v třísměnném/nepřetržitém provozu, schopnost vést své kolegy, být pravou rukou mistra výroby, dobré komunikační schopnosti. Vyučení v oboru, popř. praxe v automobilovém průmyslu.
Náplň práce: Nastavování parametrů výrobní linky, odstraňování chyb na strojích, zapínání/vypínání strojů, provádění kontroly kvality výrobků, vedení lidí.
Zaměstnanecké výhody: bonusy, příplatky, příspěvek na ŽP/penzijní připojištění, rehabilitace a jazykové kurzy v rámci pracovní doby.
Hlásit se e-mailem nebo osobně.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Heyrovského 476, Liberec, 46312

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince