Typ nabídky

Minimální mzda

Seniorní účetní

referenční číslo: 52371 | aktuálnost: 02.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou rodinnou firmu s velkou tradicí ve výrobě hodinek hledáme do účetního oddělení novou posilu, která by pomohla stávající kolegyni s účetní agendou.
vedení účetnictví příprava podkladů pro sestavení účetních závěrek v souladu s českými účetními předpisy provádění pravidelných měsíčních kontrol příprava podkladů a spolupráce při auditu vyhotovení přiznání k DPH, kontrolní hlášení, daň z příjmu atd.

Požadujeme

odborná praxe minimálně 5 let znalost českých účetních standardů zkušenosti s procesem měsíční a roční závěrky praktická znalost daňové legislativy

Nabízíme

zázemí společnosti se silnou značkou přátelský přístup motivující finanční ohodnocení možnost vybrat si náhradní volno v případě přesčasů flexibilní pracovní doba stravenky sick days možnost účastnit se různých partnerských akcí (koncerty, sportovní utkání apod.) Místo výkonu práce: centrum Prahy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví