Typ nabídky

Minimální mzda

Senior účetní – Ostrava

referenční číslo: 1638463628 | aktuálnost: 19.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, známou a zaběhlou síť prodejen s potravinami a dalším, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Senior účetní – Ostrava

ROSTEME A NYNÍ POSILUJEME NÁŠ TÝM. PROTO POKUD CHCETE BÝT U TOHO, TAK NEVÁHEJTE!

Jaká je náplň práce?

  • Správa účetní agendy
  • Spolupráce při zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek, kontrole účetnictví a DPH
  • Samostatné řešení a účtování vybraných účetních operací, vystavování interních dokladů
  • Komunikace a aktivní týmová spolupráce i s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • Další práce dle pokynů hlavní účetní

Co je k práci zapotřebí?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví minimálně 3 roky
  • Detailní znalost účetních předpisů a daňové legislativy, schopnost sledovat a aplikovat změny
  • Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Dobrá znalost MS Excel a orientace v účetních softwarových programech

Co můžeme nabídnout?

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Firemní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days 4 dny
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: účetní, hlavní účetní, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce