Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior účetní bez znalosti AJ - Praha Anděl

referenční číslo: 54178 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pozice je vhodná i pro zkušenou finanční účetní. Znalost podílových fondů není podmínkou, vše rádi vysvětlíme. Pozice je příležitost naučit se něco nového a posunout se dále. Vedení účetní agendy podílového fondu Stanovování hodnoty podílového listu – měsíčně Komunikace s depozitářem, auditorem a finančními institucemi Reporting pro ČNB, ČSÚ Vedení účetní agendy investiční společnosti (mimo mzdové) – zástup Vedení účetní agendy drobnějších společností skupiny - zástup Spolupráce na zpracování účetních závěrek Příprava podkladů pro audit Spolupráce na přípravě výročních zpráv Administrativní a ad-hoc úkoly

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického směru Minimálně 4 roky praxe na pozici účetní Dobrá znalost práce na PC (MS Excel) Zkušenosti s účetními závěrkami Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost Pozitivní osobnost Znalost účetního programu ABRA výhodou

Nabízíme

Nástup možný ihned Příležitost získat zkušenosti v zajímavém oboru investičních fondů Příjemné pracovní prostředí v budově Smíchov GATE Možnost Home Office 1x týdně Stravenkový paušál 4 týdny dovolené 5 dní sick day Občerstvení na pracovišti Firemní akce Notebook, mobilní telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví