Typ nabídky

Minimální mzda

Senior účetní

referenční číslo: 53253 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám do týmu finančních účetních nové kolegy. Rozumíte si s čísly a Excel je vaší pravou rukou? Pak jste to vy, koho hledám.
Příprava a zaúčtování dohadných položek a rezerv účtování hlavní knihy Měsíční inventarizace Příprava podkladů a spolupráce při auditu Používání správných účetních metod a postupů Analýza účetních dat pro interní účely Kontrola dokumentů a dokladů

Požadujeme

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání Znalost účetních a daňových předpisů Znalost mezinárodních účetních standardů výhodou Praxe účetní z výrobní společnosti se vám bude na této pozici velmi hodit Pokročilá znalost MS Excel Výhodou bude znalost angličtiny, pracujeme v mezinárodním prostředí Samostatnost

Nabízíme

Náborový bonus až 21000 Kč Stabilní zaměstnání Pružná pracovní doba Podíl na hospodářském výsledku společnosti Možnost kariérního růstu Stravovací paušál Příspevěk na penzijní připojištění Týden dovolené navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví