Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28731620773 | aktuálnost: 27.04.2024

METALURGIE Rumburk s.r.o.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Žitná č.p. 1098/15
Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Popis pozice - náplň práce:
- komplexní zpracování podvojného účetnictví
- účtování investičního majetku a dotací
- znalost daňové problematiky
- vedení týmu
- příprava podkladů pro měsíční a roční závěrky, spolupráce s auditorem
- cenotvorba, kalkulace výrobních produktů společnosti, analýzy ziskovosti zakázek
- spolupráce na ročních finančních plánech a forecastech
- příprava komplexnějších interních účetních dokladů
- kontrola účetních zápisů, účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví
- kontrola správnosti fakturace, pokladních dokladů, zůstatků jednotlivých účtů

Předpokladem pro výkon práce je:
- VŠ/SŠ ekonomického směru (zkušenost na obdobné pozici výhodou)
- praxe v podvojném účetnictví
- znalost finančních ukazatelů a finančního výkaznictví
- znalost českých účetních standardů a účetních principů
- znalost mzdového účetnictví
- logické myšlení a ochotu učit se novým věcem
- vynikající komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- organizační schopnosti

Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc

Kontakt: Bc. Jitka Eismann, e-mail: jitka.eismann@metalurgie.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žitná 1098/15, Rumburk, 40801

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita