Typ nabídky

Minimální mzda

Senior technolog - strojírenství (65-80.000 KČ)

referenční číslo: 52574 | aktuálnost: 16.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte výrobní technologie? Orientujte se v materiálech a umíte stanovit normu? Máte zkušenosti s vedením týmu?

Výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

SENIOR TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ (65-80.000 KČ)

Náplň práce

  • Vytváření technologických postupů
  • Vytváření technologické dokumentace
  • Stanovování norem
  • Kontrola
  • Navrhování úspor
  • Poradenství juniorním kolegům

Požadujeme

  • Min. SŠ strojního nebo technického směru
  • Orientace ve strojírenské dokumentaci
  • 5 let praxe v oblasti výrobní technologie
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost materiálů
  • Znalost CAD/CAM - vítáme

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nadstandartní odměny, bonusy a příplatky
  • A mnoho dalších
  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Mzda: 65 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství