Typ nabídky

Minimální mzda

Senior technický nákupčí (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 52359 | aktuálnost: 16.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného technického nákupčího, který chce vést tým. Máte alespoň menší praxi ve vedení lidí? Jste technicky zdatný a anglicky se taky domluvíte? Hledáte stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu? Výborně!

Pošlete nám svůj životopis a začnete u nás pracovat jako:

SENIOR TECHNICKÝ NÁKUPČÍ (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a motivace malého týmu nákupčích
  • Nákup technických komodit a zásobovací logistika
  • Analýza dodavatelského trhu
  • Vyjednávaní cenových podmínek s dodavateli
  • Příprava smluvních podmínek
  • Efektivní vyjednávaní a uzavíraní kontraktů v souladu s požadovanými termíny a rozsahem
  • Reporting zahraničnímu vedení společnosti
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Optimalizace skladových zásob
  • Provádění výběrových řízení

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání ideálně obchodního/ technického směru
  • Zkušenosti ve strategickém / technickém nákupu ve výrobní společnosti, ideálně ve strojírenství
  • Schopnost vést tým
  • Technickou zdatnost, orientaci v technické dokumentaci
  • Anglický jazyk na úrovni denní komunikace
  • ŘP skupiny B
  • Uživatelskou znalost PC
  • Velmi dobré organizačné a komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Strategické myšlení, orientaci na výsledek

Nabízíme

  • Firemní notebook a mobil
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Docházkový bonus
  • Půlroční prémie dle výsledku společnosti
  • Příspěvky na pojištění / spoření
  • Precizní zaučení a podporu ze strany vedení
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké akce
  • Příjemný kolektiv
  • Dotované občerstvení, vlastní kantýnu a jídelnu

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup