Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior strojní konstruktér (65-75.000 KČ)

referenční číslo: 57139 | aktuálnost: 01.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti konstrukce strojů a strojního zařízení? Chcete být součástí jedinečných projektů a přispět svými znalostmi k vývoji inovativních systémů? V tom případě hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Společnost s rodinnou atmosférou hledá posilu na pozici:

SENIOR STROJNÍ KONSTRUKTÉR (65-75.000 KČ)

Náplň práce

  • Návrh a tvorba technických výkresů a 3D modelů
  • Tvorba dokumentace související s projektem
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost programu AutoCAD a Inventor
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s konstruováním jednoúčelových strojů - výhodou
  • Odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s přátelskou atmosférou
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Obědy ve vlastní jídelně
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Lokalitu: okres Semily

Mzda: 65 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství