Typ nabídky

Minimální mzda

Senior specialista controllingu

referenční číslo: 52949 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již zkušenosti s controllingem z výrobního prostředí? Pokud Vás baví práce s čísly a daty, nechybí vám analytické myšlení ani vzdělání v ekonomickém oboru, pak pro Vás máme příležitost, kde významně posílíte finanční tým v nadnárodní společnosti, získáte samostatnou a odpovědnou pozici, budeme mít prostor uplatnit své návrhy pro zlepšení interního systému controllingu a odměnou pro vás bude řadu benefitů.
Interní controlling a reporting recenzí Řízení aktivit na snižování nákladů a analýza rozdílů mezi plánem a skutečností Spolupráce při měsíční a roční účetní uzávěrce Analýza ,kontrola a vylepšování interní kontrolního systému Reportování statistik a podpora při reportu KPI

Požadujeme

VŠ ekonomického zaměření Praxe v controllingu Pokročilá znalost excelu – ovládáte alespoň kontingenční tabulky Mírně pokročílá znalost AJ pro emailovou komunikaci Analytické myšlení, samostatnost a komunikační schopnosti

Nabízíme

Náborový příspěvek 5 týdnů dovolené Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve firemní jídelně Příspěvěk na dopravu Příspěvěk na penzijko Zlevněné volání Věrnostní bonusy a odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví