Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior skladník - 2 směny

referenční číslo: 54219 | aktuálnost: 16.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobce léků a dalších farmaceutických produktů hledá do svého týmu posilu na pozici senior skladníka. Hledáme zkušené kandidáty, kterým není cizí jak běžná skladnická práce, tak nezbytná administrativa a mají zkušenost s vedením alespoň malého týmu lidí. Budete pracovat v moderním skladu v Praze v Dolních Měcholupech.
vaším hlavním úkolem bude zajistit plynulý chod skladu budete mít na starosti kontrolu, příjem, výdej a zaskladnění materiálu budete zodpovídat za správný průběh procesů ve skladu čeká vás komunikace s kolegy napříč firmou neměl byste se bát ani administrativy, protože i ta k této pozici patří

Požadujeme

máte předchozí praxi ze skladu máte zkušenost s řízením alespoň malého týmu podřízených máte zkušenost s obsluhou nejrůznějších vozíků (vysokozdvižným, nízkozdvižným) jste ochotný pracovat na směny (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00) mluvíte i píšete bez problémů česky nebojíte se administrativy, protože i ta k této pozici patří jste samostatný, proaktivní a pracovitý zvládáte pracovat samostatně i v týmu práce s počítačem vám nedělá problém, zkušenost se systémem SAP je výhodou

Nabízíme

týden dovolené navíc (celkem tedy 25 dní) 5 sick days po zkušební době výběr ze široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 85 Kč/den odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč sportovní aktivity organizované v blízkém okolí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (40)