Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Produktový manažer v mezinárodní farmaceutické společnosti

referenční číslo: 54627 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Farmaceutická společnost sídlící v Praze 6 hledá zkušeného produktového manažera, který bude zodpovědný za portfolio produktů v oblasti diabetologie, gastroenterologie, onkologie a urologie, zejména v ČR & SK, ale i v dalších zemích Evropy a Blízkého východu. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří již mají dlouholeté zkušenosti s marketingem ve farmacii, ovládají pokročilou znalost angličtiny, jsou schopni pracovat samostatně a přicházet s novými nápady. Odměnou Vám kromě atraktivního mzdového ohodnocení budou také roční bonusy, 25 dní dovolené, 10 sickdays, smartphone, laptop, služební vůz i k soukromému užívání, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na stravování, Multisport kartu, penzijko, nadstandardní lékařskou péči a mnoho dalšího. Smlouva na HPP. Nástup možný ihned nebo dohodou.
navrhovat a připravovat marketingové strategie a propagační kampaně zejména pro CZ & SK, ale částečně i v dalších zemích Evropy a Blízkého východu analyzovat vývoj portfolia produktů na trhu a vyhodnocovat prodeje uvádět nové výrobky na trh připravovat vzdělávací materiály pro lékaře, lékárníky a další zdravotní personál pravidelně navštěvovat management nemocnic a lékáren, lékaře, zdravotní sestry, nutriční specialisty i další zdravotnický personál za účelem budování pevných vztahů a analýzy jejich potřeb úzce spolupracovat s obchodním týmem a školit obchodní reprezentanty úzce spolupracovat s dalšími pobočkami společnosti zejména v Evropě a Asii monitorovat dění na trhu, konkurenci, sledovat aktuální trendy a identifikovat nové příležitosti na trhu

Požadujeme

dlouholeté zkušenosti s marketingem ve farmaceutické společnosti čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího pokročilá znalost angličtiny nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními pobočkami v Evropě a Asii (schopnost prezentovat v angličtině a obhájit si své projekty) ŘP skupiny B a ochota cestovat v rámci ČR & SK, občas i letecky do dalších zemí výborné komunikační, prezentační dovednosti a analytické dovednosti

Nabízíme

atraktivní mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností roční bonus v hodnotě 10-15 % z roční hrubé mzdy smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům (Škoda Supberb nebo Kodiaq) home office flexibilní pracovní doba 25 dní dovolené 10 sick days příspěvky na stravování příspěvky na Multisport kartu příspěvky na penzijní či životní pojištění plně hrazené lekce angličtiny zvýhodněný nákup akcií společnosti občerstvení na pracovišti společenské firemní akce a teambuildingy moderní kanceláře v administrativní budově v Praze 6 spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup