Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior payroll specialist

referenční číslo: 53630 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti se zpracováním mezd, reportů, personálních auditů a podobných procesů? Vyhovovalo by vám korporátní prostředí s menším přátelským týmem a podporou kolegů? Pak by vás mohla oslovit tato nabídka. Pro středně velkou výrobní společnost na Opavsku hledáme novou kolegyni, která zaštítí kompletní mzdovou agendu a související procesy.
* Kompletní příprava a zpracování podkladů pro mzdy včetně odměn, bonusů a agendy zaměstnaneckých benefitů * Zajištění dodržování legislativy a souvisejících předpisů * Tvorba měsíčních a ročních závěrek, zpracování pravidelných i ad hoc reportů * Podpora zaměstnanců * Optimalizace procesů, spolupráce na nastavování a úpravě systémů * Tvorba podkladů pro interní i externí audity * Úzká spolupráce s externí mzdovou účetní, HR managerem a dalšími kolegy

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici z výrobního prostředí
  • znalost zákoníku práce a související legislativy
  • komunikativní AJ slovem i písmem
  • analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti a přátelské jednání

Nabízíme

* Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně. * 5 týdnů dovolené. * Roční bonus. * Příspěvek na dopravu. * Penzijní připojištění. * Firemní stravování. * MultiSport, aj. benefity. * Profesní i osobní rozvoj, kariérní růst
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR