Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior nákupčí, 70 000-90 000 Kč

referenční číslo: 53787 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Senior nákupčí.
vypracovávat strategii svého portfolia podílet se na hledání opatření ke snížení nákladů garantovat nákup výrobků, surovin nebo služeb vyjednávat obchodní podmínky v souladu s kvalitou, náklady atp. komunikovat s dodavateli a příslušnými odděleními snaha o zefektivnění provozu v rámci oddělení

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici komunikativní znalost anglického jazyka (pro komunikaci se zahraničím) vědomosti z oblasti rozpisu a srovnávání nákladů

Nabízíme

náborový bonus 100 000 Kč 13. plat + bonusy a prémie příspěvek na dojíždění dotované závodní stravování příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené příspěvek na vzdělání vzdělávací kurzy a školení flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Management