Typ nabídky

Minimální mzda

Senior mzdová účetní/klientské účetnictví - bez nutnosti AJ

referenční číslo: 51323 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Malá rodinná společnost jenž se zabývá vedením klientského účetnictví, daňové evidence a daňového poradenství v oblasti správy a řízení podnikových financí, hledá do svého týmu senior mzdovou účetní.
Komplexní zpracování mzdové agendy pro klienta Komunikace se zaměstnanci a vedením společnosti ohledně podkladů pro mzdy Evidence a archivace podkladů pro mzdy Komunikace s úřady a státními institucemi Podpora klienta a řešení dotazů v oblasti mzdového účetnictví

Požadujeme

Praxi se zpracováním mezd pro firemní klientelu minimálně 2 roky Znalost práce v programu Helios Znalost mzdové legislativy a souvisejících předpisů Pečlivost, samostatnost Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme

Práce na HPP Příjemné kanceláře na Andělu Mzda 50.000 – 70 000 Kč Prémie, multisport karta Pružná pracovní doba Zázemí úspěšné stabilní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví