Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior lean expert, Zlín

referenční číslo: 52278 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s procesy a oblastí LEAN managementu? Je Vám toto odvětví vlastní a hledáte pracovní uplatnění ve výrobní firmě, kde budete pracovat na nových, ale také na již zavedených projektech v oblasti zlepšování procesů, a to na mezinárodní úrovni? Je pro Vás v pořádku i lokalita Zlína? Čtěte dále.
Budete mít na starosti projekty zaměřené na optimalizaci a zefektivňování procesů ve výrobě, ale také v administrativě. V rámci mezinárodního působení budete uplatňovat principy Lean managementu v rámci ČR, ale také na pobočkách v zahraničí. Spolu s lokálními manažery a Lean specialisty budete pracovat na neustálém zlepšování procesů a budete určovat metodiky a směr v této oblasti. Budete trénovat a rozvíjet manažery/kolegy v Lean managementu. S tím je spojená komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí. Nedílnou součástí Vaší práce bude i reporting.

Požadujeme

VŠ technického směru a máte seniorní zkušenosti v Lean managementu. Zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu. Samostatnost, důslednost a velmi dobré komunikační a analytické schopnosti. Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez znalosti angličtiny na minimální úrovni B2 se neobejdete.

Nabízíme

Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila. Pro úspěšnou a snadnější adaptaci, Vám poskytneme řádné zaškolení. Jako benefit od nás získáte 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc. Nabízíme Vám také příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity. Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž. A to není vše, můžete čerpat celkem až 29 benefitů!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl