Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Inženýr kvality se zaměřením na FMEA procesy (nástupní mzda až 90 000 Kč)

referenční číslo: 54433 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud máte předchozí zkušenosti s kvalitou, FMEA metodou a projekty, jste ideální kandidát. Pošlete nám svůj životopis. Nově otevíráme a hledáme člověka, který se stane důležitým článkem při zavádění FMEA a bude se podílet se svými kolegy na atraktivních projektech ve vývojovém oddělení. Navíc je zde možnost kariérního růstu a získat nové zkušenosti v oboru.
zajištění správné aplikace metodiky FMEA pro pobočku na Tachovsku a v Německu vytváření produktové FMEA - spolupráce s novým vývojovým centrem občasné cesty do mateřské společnosti ohledně vývoje plánování termínů produktové FMEA reporting zákazníkovi, vedoucímu vývoje a manažerovi projektu prezentace u zákazníka vytváření prezentací - např. výsledků

Požadujeme

znalost FMEA procesů předchozí zkušenost s metoud FMEA v rámci projektů angličtina nebo němčina na úrovni B2

Nabízíme

mzda 70 000 - 90 000 Kč (dle zkušeností) 13.plat mimořádné roční odměny navíc služební automobil k pracovním účelům příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days smlouva na dobu neurčitou jazykové kurzy v rámci pracovní doby práce v moderním vývojovém centru flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management