Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Finanční účetní

referenční číslo: 52681 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se vývojem IT technologií pro výrobu, nyní hledáme zkušenou Finanční účetní. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, kde byste využila angličtinu a znalost účetnictví, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
podpora finančního oddělení v účetnictví příprava účetních podkladů pro externí účetní společnost měsíční a roční uzávěrka příprava auditu reporting CFO přímo matce do Anglie zpracování a účtování došlých faktur z UK administrativní podpora a back office

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice komunikativní znalost angličtiny (denní využití) dobrá znalost účetnictví pečlivost, smysl pro čísla, samostatnost

Nabízíme

nástupní mzda 40-65 000 Kč dle zkušeností přátelský a neformální tým 5 týdnů dovolené sick days možnost hybridního modelu práce - až 3 dni Home office v týdnu 37,5 hod pracovní týden penzijní připojištění příspěvek na stravování příspěvek na sportovní a kulturní vyžití
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví