Typ nabídky

Minimální mzda

Senior finanční controller -nástupní mzda až 60 000 Kč

referenční číslo: 52599 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti v oblasti controllingu? Hledáte jistotu ve stabilní a prosperující firmě, kde využijete i cizí jazyk? Pak hledáme právě Vás! Stačí nám poslat váš životopis.
spolupráce na zpracování ročních a měsíčních závěrek reporting pro mateřskou společnost analýzy finančních výsledků spolupráce při sestavení budgetu spolupráce na tvorbě mezd zaměstnanců tvorba finančního plánu příprava podkladů k auditům

Požadujeme

nejlépe SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru předchozí praxe v oblasti controllingu ve výrobní společnosti angličtina na úrovni B2

Nabízíme

mzda dle zkušeností 50 000 - 60 000 půlroční bonusy příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na volnočasové efektivity možnost Multisport karty přípěvek na stravování přípěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené pracovní smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví