Typ nabídky

Minimální mzda

Senior controller with ENG (50-55.000 Kč)

referenční číslo: 40408 | aktuálnost: 18.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste samostatně analyticky uvažující controler, který chce využít svých zkušeností a chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost?

Reagujte posláním životopisu a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

SENIOR CONTROLLER WITH ENG (50-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za operační controlling
  • Tvorba finančních analýz a reportů, pravidelných i ad-hoc dle požadavků
  • Měsíční reporting, tvorba ročního plánu
  • Měsíční finanční forecasting včetně výhledu cash flow
  • Interní audity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
  • Velmi dobrou znalost MS EXCEL
  • Angličtina na úrovni prezentace, konferencí
  • Znalost českého účetnictví a ideálně mít zkušenost s US GAAP

Nabízíme

  • Kratší a flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterii
  • Multisport kartu
  • Nástup možný ihned!
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika