Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Senior controller

referenční číslo: 54541 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za controlling a pravidelný reporting Příprava business plánu, ročního budgetu a jeho kvartálních úprav (estim) Spolupráce na měsíční a roční závěrce a její reportování Vyhodnocování efektivity, nákladovosti a profitability jednotlivých skupin Hodnocení výkonnosti jednotlivých středisek Analytická a informační podpora interním oddělením společnosti Implementace nových procesů ve vazbě na účetnictví – controlling – reporting Podpora a aktivní účast na nových projektech, rozvoji procesů a směrnic v oblasti controllingu příprava pravidelných ad-hoc reportů, jejich vyhodnocování a navrhování relevantních opatření

Požadujeme

Vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky / obchodní informatiky nebo srovnatelné Minimálně 3 roky profesní zkušenosti v mezinárodním korporátním prostředí, ideálně ve finančním nebo controllingovém sektoru Velmi dobré dovednosti v MS Office (zejména Excel) a znalost systému D365 FO a COGNOS výhodou Samostatný a analytický přístup k práci Komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu Komunikativní znalost angličtiny na minimální úrovni B2, popřípadě němčiny

Nabízíme

Nejsme mezinárodní konglomerát – na všem se můžeme dohodnout 25 dní dovolené Multisportku Jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje Stravenkový paušál Aktuálně malý a přátelský kolektiv Máme hezké kanceláře – žádný hlučný open space Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví