Typ nabídky

Minimální mzda

Senior BOZP a PO specialista

referenční číslo: 45888 | aktuálnost: 08.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš novou příležitost, kde využít své znalosti a zkušenosti v oblasti bezpečnosti práce? Láká tě stabilní prostředí renomované automotive společnosti s velmi dobře nastavenými procesy? Pokud se navíc domluvíš anglicky, pak ti nabízíme fajn práci a spoustu lákavých benefitů k tomu. Místo výkonu práce: Novojičínsko
* řešení okolností vzniku pracovních úrazů na pracovišti a jejich příčin * vyhledávání rizik na pracovišti a návrhy ke zlepšení * školení požárních hlídek na pracovištích * vytváření manuálů * plnění legislativních požadavků v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany * školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO * provádění interních auditů na pracovištích

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně obor bezpečnostní inženýrství)
  • odborná způsobilost v prevenci rizik dle Zákona č. 309/2006 Sb. v platném znění
  • znalost ISO 45 001
  • praxe v oboru BOZP a PO ve výrobní společnosti podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka (denní využití)
  • samostatnost, flexibilita, rozhodnost, pečlivost

Nabízíme

* moderní pracovní prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží * odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti * příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * doprava firemními autobusy do zaměstnání a zpět zdarma /z Rožnova pod Radhoštěm a Nového Jičína * podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje * velmi chutné jídlo v závodní jídelně (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát) * vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa * jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory * odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu * flexibilní systém elektronických benefitů * zvýhodněné tarify telefonování * programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha