Typ nabídky

Minimální mzda

šéfmontér na výjezdy se služebním autem (40-48.000 Kč)

referenční číslo: 40597 | aktuálnost: 24.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi ostřílený elektromontér s §7 a dovedeš odpovědně vést svůj tým? Chceš mít služební auto i pro soukromé účely a projezdit s ním stavby po republice? Tak už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Stabilní a stále rostoucí firma hledá do svých řad další posilu na pozici:

ŠÉFMONTÉR NA VÝJEZDY SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-48.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace práce podřízených
  • Dodržování technologických postupů
  • Odpovědnost za celou stavbu
  • Účast na kontrolních dnech
  • Vedení deníku a kooperace s investory

Požadujeme

  • Platnou elektro vyhlášku §7
  • Zkušenosti s montážemi a vedením
  • Schopnost zodpovědně koordinovat stavbu
  • Ochotu cestovat se svým týmem po republice
  • Znalost zásad BOZP

Nabízíme

  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Volné víkendy
  • Firemní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Kariérní růst
  • Osobní ohodnocení
  • Příplatky a cesťáky
  • Lokalitu: Pardubický kraj + výjezdy po Česku

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl