Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Šéfmontér, montér - Ž/M

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28067880716 | aktuálnost: 29.04.2024

Vlastimil Řezníček

Upřesňující informace

Hledáme schopného montéra/šéfmontéra v oboru dodávek a montáží ocelových konstrukcí.
Požadavky:
- podmínkou vzdělání v oboru zámečník, klempíř, montér ocelových kontrukcí či obdobné obory
- dobrý zdravotní stav
- znalost německého/anglického jazyka výhodou
- flexibilita
- předchozí praxe výhodou
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:
- kontrola staveb, vedení staveb (vedení montáží na stavbách v ČR v souladu s projektovou dokumentací)
- organizování a řízení montážních pracovníků a subdodavatelů
- vedení stavebních deníků
- komunikace se zákazníkem na stavbě
- plnění zakázky na stavbě dle časového a finančního harmonogramu prací
Jedná se o práci na montážích po celé ČR i v zahraničí, montáže ocelových konstrukcí.
Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8-15.00, e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Bohdíkovská 3305/76, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity