Typ nabídky

Minimální mzda

šéf stavbyvedoucí (50-70.000 KČ)

referenční číslo: 34798 | aktuálnost: 25.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti na pozici stavbyvedoucího, popřípadě hlavního stavbyvedoucího? Pohybujete se v oboru alespoň 3 roky a jste důsledný a zodpovědný? Pok mi pošlete životopis na: vlckova@acjobs.cz.

Buďte náš příští:
ŠÉF STAVBYVEDOUCÍ (50-70.000 KČ)

Náplň práce

  • kompletní zajištění stavebních projektů v rámci dopravních a podzemních staveb
  • vedení týmu
  • komunikace s investory, dodavateli a v rámci společnosti
  • dohled na dodržení postupů a smluvních podmínek
  • kontrola finanční stránky projektu

Požadujeme

  • zkušenosti ze stavebnictví ( dopravní a průmyslové stavby a inženýrské stavitelství)
  • ideálně vysokoškolské vzdělání v oboru
  • zkušenosti na vedoucích pozicích
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • po zkušební době příspěvek na penzijko
  • stravenky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • pravidelná školení
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • místo výkonu práce: Čechy

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura