Typ nabídky

Minimální mzda

šéf nástrojárny (okolo 70.000 Kč)

referenční číslo: 40912 | aktuálnost: 21.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání, zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti nástrojárny? Jste komunikativní, technický zdatný a organizačně schopný člověk? Pak jste to právě VY, koho hledáme!

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného technika a manažera na pozici:

ŠÉF NÁSTROJÁRNY (okolo 70.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění organizace a chodu výroby nástrojů a forem
  • zodpovědnost za vedení a plánování zakázek
  • vedení a motivace pracovníků v nástrojárně
  • podílení se na zvyšování efektivity i kvality práce
  • zodpovědnost za plnění plánu na oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxi v nástrojárně a zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti z plastikářského průmyslu výhodou
  • dobré manažerské a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • 13. mzda, roční a čtvrtletní odměny
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba