Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

šéf elektrorajónu - od 42.500 KČ + benefity

referenční číslo: 55819 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Disponujete elektrovyhláškou v §6 a zkušeností na vedoucí pozici z výrobní společnosti nebo s sebou nesete předpoklady školit, motivovat, úkolovat, odměňovat a hlavně vést svůj tým k produktivním výkonům a odvádět spolu skvělou spolupráci končící uzavřením zadaného úkolu kvalitně a včas?
Pak hledáme přímo takového lídra, hledáme mistra, hledáme Vás! Nabízíme pohodovou práci ve Vašem oboru na jednu směnu!
Zašlete mi svůj životopis nebo zavolejte a představte se mi!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění včetně vyhotovení plánu oprav
  • Předcházení poruchám nastavením nových pracovních postupů
  • Odpovědnost za výběr potřebných náhradních dílů a jejich kontrolu funkčnosti při doučení
  • Komunikace napříč odděleními - řešení jejich požadavků, komunikace s externími poskytovateli služeb a zajištění revizí
  • Vedete svůj tým, rozdělujete práci, řídíte docházku, školíte stávající i nové kolegy včetně jejich adaptace
  • Vedete příslušnou evidenci, dokumentaci, záznamy, výkazy
  • Dbáte na dodržování BOZP a PO
  • Detekujete a analyzujete možná rizika

Požadujeme

  • SOU/SŠ - elektrotechnické
  • Praxe elektrikáře nebo v oblasti údržby strojů a zařízení
  • Orientace v technické dokumentaci a elektroschématech
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 6
  • PC - MS Office
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle praxe - od 42.500 Kč
  • Prémie a Bonusy
  • Spousta příplatků
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava/stravenky
  • Interní školení a kurzy
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Firemní a kulturní akce
  • Místo výkonu: Třebíč + 10km

Mzda: 42 500 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika