Typ nabídky

Minimální mzda

Security/SIEM Consultant-pracujte přímo u výrobce!

referenční číslo: KL66619-0005 | aktuálnost: 03.08.2018

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Hledá se Pre-sale Security Consultant do rodinné stabilní firmy. Zabýváme se vlastním vývojem bezpečnostních a síťových řešení pro různé klienty napříč odvětvími.( např. SW na zpracování logů)

Jsme tým lidí, které práce baví a naplňuje. Společně rádi zajdeme na pivo či jiné neformální akce. Vyznáváme individuální a flexibilní přístup.

Naše dlouhodobá vize a hudba budoucnosti je využití AI a ML v našich řešeních.

Na co se můžete těšit?

  • Vytváření prezentací bezpečnostních řešení, představení produktu a realizace testů
  • Budete analyzovat data a reportovat na základě dat ze SEM/SIEM nástrojů, IPS či aplikačních firewallů
  • Podpora, školení a údržba bezpečnostních řešení u našich stávajících zákazníků.
  • Budete se podílet na technických konzultacích, výběru a implementaci vhodného řešení pro nové zákazníky

Co u Vás oceníme?

  • 2+ roky zkušeností v roli Pre-sale Consultanta v oblasti bezpečnosti
  • Nezbytná předchozí znalost v oblasti sítí, bezpečnosti, operačních systému a virtualizačních nástrojů-širší přehled v této oblasti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost a proaktivita
  • Angličtina-komunikativní

Co Vám nabízíme?

  • Rosteme. Hledáme nového kolegu do našeho týmu ve stabilní, rodinné firmě, která vytváří své vlastní řešení v oblasti bezpečnosti a sítí.
  • Možnost pracovat s novými technologiemi přímo u výrobce a ovlivňovat vývoj produktů
  • Podpora ve vzdělávání a školení
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobního automobilu i pro soukromé využití
  • A další „klasické“ benefity- notebook, mobil, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, „normální“ kanceláře a  mnoho dalšího

klíčová slova: bezpečnostní analytik, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, správce sítě, Linux, Windows, help desk, virtualizační nástroje, VMWARE, Hyper-V, bezpečnostní analytik, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, správce sítě, Linux, Windows, help desk, bezpečnostní analytik, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, správce sítě, Linux, Windows, help desk, virtualizační nástroje, VMWARE, Hyper-V,

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - prodej a služby