Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Security a pořadatel - MS v hokeji 2024 (O2 arena)

referenční číslo: 53674 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Buď přímo v dění letošního mistrovství světa v hokeji v Praze!
pomoc při organizaci akcí v O2 areně

Požadujeme

věk 18+ trestní bezúhonnost vhodné také pro studenty, maminky na MD, důchodce certifikát security výhodou

Nabízíme

120 - 140 Kč/hod. dle pozice pracoviště přímo u metra Českomoravská účast na MS v hokeji, koncertech a dalších super akcích
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 120 - 140 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Brigáda