Typ nabídky

Minimální mzda

Security a pořadatel MS Hokej 2024 O2 aréna Praha

referenční číslo: 52875 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Buď ve světovém děnní MS Hokeje 2024
pomoc při akcích v O2 aréně - brigáda

Požadujeme

Nabíráme jak muže tak ženy věk 18+ trestní bezúhonnost pokuď máš certifikát na security plus pro tebe

Nabízíme

flexi práce u metra práce pro lidi každého věku i pohlaví – pro studenty, matky na MD, i pro starší na přivýdělek krásné akce, koncerty, MS v hokeji Security 140hod. Pořadatel 120hod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Brigáda