Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SAP Specialista

referenční číslo: 54187 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí mezinárodního týmu ve společnosti, která se zabývá výrobou mobilních čerpadel a potrubních systémů? Orientujete se v SAPu? Pak čtěte dál a pošlete mi své CV.
Poskytování podpory uživatelům pracujícím v SAP. Řešení problémů, požadavků a dotazů uživatelů SAP ve spolupráci se specialistou na SAP. Komunikace a spolupráce s externí podporou SAP. Testování nových transakcí, úprav a změn před jejich implementací do databáze systému. Spolupráce s specialistou na SAP při plánování a řízení implementace změn v systému. Účast na návrhu a vývoji SAP procesů za účelem jejich optimalizace. Zajištění komunikace mezi uživateli SAP a specialistou na SAP. Účast na nových projektech zaměřených na optimalizaci SAP a IT. Zajištění a pravidelná údržba provozu firemního IT. Poskytování IT podpory uživatelům v oblasti počítačové techniky a tvorba manuálů pro podporu. Kontrola správné funkce systémových serverů a kamerových systémů, pravidelná kontrola zálohování dat a aktualizace softwaru. Zajištění oprav, údržby a servisu stávající IT techniky.

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání. Komunikace v anglickém jazyce. Zkušenost s prací v SAP (znalost ERP systémů výhodou, zejména z výrobní společnosti). Práce s MS Office, Azure a s cloudovými službami. Instalace operačního systému a programů, včetně SAP a kancelářských aplikací. Výhodou: Připojení síťových disků a konfigurace tiskáren. Natahování síťových kabelů, krimpování konektorů. Zprovoznění managovaného switche. Konfigurace wifi stanice Unifi. Úpravy nastavení zálohování pomocí Synology Active Backup a Veeam. Úpravy nastavení kamerového systému. Úpravy v Active Directory.

Nabízíme

Kvartální odměny Měsíční absenční odměny 13. plat Příspěvek na dopravu do práce i z práce (2,5 Kč/km) Stravenky (100% hrazené zaměstnavatelem) 25 dní dovolené Home Office Pitný režim na pracovišti Firemní akce Ovocná středa Zvýhodněné ceny ve výdejním automatu (bagety, nápoje,...)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - prodej a služby