Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SAP podpora - IT oddělení

referenční číslo: 54395 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu do týmu IT, pokud jsi absolvent IT oboru a domluvíš se anglicky, tak neváhej a zašli mi svůj životopis.
Konfigurace, testování a podpora produkčního systému MES, napojeného na SAP a další informační systémy. Podpora 1. úrovně helpdesku pro produkční systémy Zaměření na podporu a testování výrobních systémů pro celou divizi. Zodpovědnost za správu uživatelů a rolí v produkčních systémech. Úzká spolupráce s IT infrastrukturou a týmy IS ve vztahu k návrhu, konfiguraci a testování systému. Spolupráce s klíčovými podnikovými uživateli na sladění dodavatelů produkčních systémů a obchodních požadavků. Podpora přípravy testovacích scénářů a školicí dokumentace, jakož i provádění systémových testů a školení uživatelů. Občasné cestování do zahraničí - cca 2 týdny v roce

Požadujeme

dobrá orientace v IT – pocítače, servery, sítě alespoň základní znalost databází – principy, vyhledávání dat SŠ či VŠ vzdělání v IT oboru AJ- komunikativní - podmínkou

Nabízíme

5 týdnů řádné dovolené flexibilní pracovní doba s home office Firemní kantýna a stravování – dobře zásobená kantýna, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel. Příspěvek na penzijní připojištění Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. dobrá dopravní dostupnost, zastávka přímo před areálem, kolárna, parkování 2 sick days jazykové kurzy odměna za doporučení nového zaměstnance odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072