Typ nabídky

Minimální mzda

SAP Ariba Run Manager - možnost 100 % home office

referenční číslo: 42823 | aktuálnost: 15.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klíčovou roli v organizaci nákupu hledáme vhodného kandidáta, který bude přímo podřízený Purchasing Excellence Managerovi v zahraničí. Jako Ariba Run Manager budete mít na starosti zajištění hladkého přijetí systému Ariba jeho koncovými uživateli v oddělení nákupu.
Vytvářet a automatizovat klíčové ukazatele výkonnosti a reporty o systému Ariba Spravovat platformu ve formě údržby obchodních dat, netechnických konfigurací a zavádění funkcí Evidence požadavků na vylepšení, implementace do systému Tvorba a údržba aktuálních školicích materiálů Školení koncových uživatelů Organizace a řízení pracovníků oddělení nákupu Ariba Komunikace týkající se Ariby směrem ke koncovým uživatelům Podpora úrovní 1-3 Podílení se na testování

Požadujeme

VŠ vzdělání Několikaleté zkušenosti a znalosti systému Ariba Orientace v oblasti nákupu Pokročilá znalost angličtiny k dennímu využití, znalost dalšího jazyka výhodou Ochota cestovat Pro klientský přístup, týmový duch

Nabízíme

Pracovní zázemí nadnárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností Možnost využívat až 100% home office Dotované stravné Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 75 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, Obchod, prodej, nákup