Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatný výzkumný a vývojový pracovník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28960700726 | aktuálnost: 27.04.2024

Enaspol a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: samostatné řešení zadaných úkolů v rámci zejména organické chemie, syntéza produktů a spolupráce při jejich zavádění do výroby, podpora výrobního úseku při řešení technologických problémů, obsluha základních analytických přístrojů (titrátor, viskozimetr, aj.), spolupráce při vývoji analytických metodik a jejich zavádění do interních standardů laboratorního úseku, návrhy dokumentace (pracovní instrukce, technické listy aj.), spolupráce s externími firmami.
Požadujeme: AJ úroveň B1 a výše
Nabízíme: nástupní mzda dle vzdělání a praxe, práce na plný úvazek, zaškolení
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování v jídelně v areálu závodu, příspěvek na penzijní připojištění až 2.000 Kč, měsíční odměny, roční prémie
Životopisy zasílejte na email mzdy@enaspol.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 79, Rtyně nad Bílinou, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské