Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatní číšníci/servírky *

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25394460709 | aktuálnost: 27.04.2024

Horský hotel Portáš, s.r.o.

Upřesňující informace

SAMOSTATNÍ ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY *
POŽADUJEME: Ideálně praxe v restauračním provozu (práce s kasou, uzavírky směn).
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatný číšník/servírka na směně, obsluha hostů restaurace a ubytovaných hostů hotelu, organizace práce a kontrola příp. brigádníků na baru. Práce v nekuřáckém provozu..
NABÍZÍME: Ubytování a strava v době směn (turnusů).
PRVNÍ KONTAKT: Paní Lenka Václavková, telefonicky v době od 8:00-20:00 hodin na čísle 604 767 827 nebo e-mailem na lenka@hotelportas.cz

Směnný provoz: Turnusové služby

Místo pracoviště: 244, Nový Hrozenkov, 75604

Region: Zlínský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince