Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní s možností zapojení do auditních projektů

referenční číslo: 2000223085 | aktuálnost: 19.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, poradenskou kancelář, která působí v oblasti daní, auditu a účetnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní s možností zapojení do auditních projektů.

Pracovní náplň:

  • Zpracování účetnictví vybraných klientů
  • Komunikace s klienty ve věci účetní agendy
  • Možná kombinace účetní pozice s pozicí asistenta auditora v dohodnutém rozsahu

Jaké jsou vhodné předpoklady pro tuto pozici?

  • Zkušenosti se zpracováním účetní agendy (nejsou třeba zkušenosti se mzdovou agendou)
  • Zkušenosti s auditorskou činností nejsou nezbytné
  • Zkušenosti s daňovou problematikou jsou výhodnou, nejsou však nezbytné
  • Výhodou znalost práce s účetním systémem Pohoda
  • Pečlivost, svědomitost a důslednost
  • Ochota vzdělávat se

Co nabízíme:

  • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu ve společnosti s více než 20 letou historií
  • Osobní přístup v menším kolektivu (aktuálně do 20 zaměstnanců)
  • Práci pod vedením zkušených kolegů z oblasti účetnictví, daní a auditu
  • Přímou spolupráci s daňovými poradci a auditory
  • Možnost cestování v rámci auditních zakázek
  • Možnost práce částečně také z domova
  • Kanceláře v centru Karlína s výbornou dopravní dostupností

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: auditor, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Možnost občasné práce z domova

Oblíbené nabídky (34)