Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní - možnost HO, dopravné, benefity #mC1yl

referenční číslo: 660567d35d0cfc06c292eaeb | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do přátelského kolektivu nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a zavedenou značkou hledáme kolegu/gyni na pozici Samostatný/á účetní/Ekonom, který/á bude mít klíčovou roli ve finančních operacích. Přijměte tuto výzvu a zašlete nám Váš životopis v ČJ i AJ, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily.
Náplň práce:
- řádné vedení účetnictví, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů aj.
- kompletní příprava měsíčních a ročních závěrek
- analýzy ekonomických dat, příprava podkladů pro finanční plán, spolupráce s auditory a daňovými poradci
- příprava daňových přiznání k DPH, podklady pro daň z příjmu a ostatní daně.
Pracovní doba: 8:00-16:00, i dle domluvy. Možnost občasného home office.
Nástup je možná ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru), AJ B1/příp. italština
- odpovídající praxe na pozici samostatné účetní či vedoucí účetní
- komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení (od 45.000 Kč dle zkušeností)
- možnost Home Office
- příspěvek na dopravu a ubytování
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- dovolená 5 týdnů
- stravenky
- vzdělávací kurzy, školení
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- bezúročná půjčka
- úhrada nákladů spojených s pobytem dítěte ve školce
- zvýhodněný telefonní tarif
- služební notebook, telefon
- jistotu zaměstnání v silné a stabilní společnosti
- samostatnou a různorodou práci s možností profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita